Email adressen

 

We verzoeken om het juiste e-mailadres te gebruiken voor je vraag, zodat deze zo snel mogelijk kan beantwoord worden.

Onderstaand de e-mailadressen zoals deze door de leden gebruikt mogen worden.

 

/file/611241/  Bestuur

 Bestuur (Voorzitter)

 Peter Scheers

 bestuur@ace-herten.nl

 Info (Algemeen)

 Christian Heldens

 info@ace-herten.nl

 Secretaris

 Christian Heldens

 secretaris@ace-herten.nl

 Penningmeester/Ledenadministratie

 Twan Simons

 administratie@ace-herten.nl

 

/file/611241/  Bar Commissie

 Bar algemeen

 Christian Heldens

 bar@ace-herten.nl

 Barplanning

 Gerrianne Evers

 barplanning@ace-herten.nl

 

/file/611241/  Sponsor Commissie

 Sponsoring

 Wendy van Wanrooij

 sponsoring@ace-herten.nl

 

/file/611241/  Technische Commissie

 Accommodatie

 Petra Stox

 accommodatie@ace-herten.nl

 Baanbeheer

 Ken Callender

 baanbeheer@ace-herten.nl

 Competitieleider (VCL)

 Anja Evers

 competitie@ace-herten.nl

 Functionaris Tenniskids

 Nicole Heldens

 tenniskids@ace-herten.nl

 Jeugd

 Nicole Heldens

 jeugd@ace-herten.nl

 Toernooien (VTL)

 Robbert Vogels

 toernooien@ace-herten.nl

 Trainingscoördinator

 Peter Scheers

 trainingen@ace-herten.nl

 Trainers

 

 

 

  Social Media

 Facebook

 Steffie Pieper

 facebook@ace-herten.nl

 Website

 Steffie Pieper

 webmaster@ace-herten.nl

 

 

Footer

 HTV Ace

Tennis voor:

- jong en oud

- de beginnende en gevorderde speler

- de recreatieve en prestatieve speler

- de competitie en niet-competitiespeler

  

 Lidmaatschap

Lid worden?

U kunt zich hier Online aanmelden.

 

Iedereen is het hele jaar van harte welkom.

Kom gerust een kijkje nemen op ons tennispark.

 Contact

Natronchemieweg 10

6049 CN Herten

 0475-332638

 Tennisvereniging HTV ACE

 info@ace-herten.nl